1

Onderwerp: Koekjes op een stokje ..

Ik heb vandaag voor 't eerst koekjes gebakken. Wou ook eens proberen zo'n grote bloem te maken en deze op een stokje te doen maar dat had ik dus gewoon gedaan met een bloem uitsteker en de gekochte stokjes (die vrij dik zijn) er in gestoken. Dat ging dus echt niet goed  :/

Gebruiken jullie daar steeds de Cookie treat pan bakplaten voor? Werkt dit goed?

2

Re: Koekjes op een stokje ..

Ik steek er de koekjes in voor dat ik ze bak. Ik heb nog nooit gewerkt met deze bakplaat.

3

Re: Koekjes op een stokje ..

Hoe dik maak je de koekjes dan ongeveer?

4 Laatst bewerkt door monicak (08-09-2010 22:42)

Re: Koekjes op een stokje ..

ik weet niet wat een cookie treat bakpan is.. maar heb wel een koekjes gemaakt met een lolly stokje erin.. bedoelje dat?

je rolthet koekjesdeeg best wel dik uit, dikker dan je normaal zou doen, want er moet toch wel een dik stokje in.. en daar heb je ruimte/dikte voornodig.

leg eerst je uitgestoken vormen op de bakplaat en steek de stokjes dan erin, je bakt ze gewoon mee.
weet niet of dit je vraagt beantwoord?

5

Re: Koekjes op een stokje ..

zo doe ik het dus ook. Meet eerst de dikte van je stokje en rol dan ongeveer 2mm dikker uit, zo heb je in principe 1mm deeg boven en onder het stokje zitten.