1

Onderwerp: geen weegschaal, help s.v.p.

hallo allemaal, dit is mijn eerste berichtje hier. Ik zal me later even voorstellen. Ik ga zo mijn eerste taart maken. Het moeten een verjaardagstaart voor mijn dochter worden, die morgen jarig is... dud deadline!
Nu heb ik aan alles gedacht, maar niet aan een weegschaaltje.
Er moet 330 gram mix in de mixer. Heeft iemand hier een idee hoe ik dat nu kan gaan doen zonder het af te wegen? Bijvoorbeeld in kopjes  :D ??
Alvast bedankt voor het meedenken.

groetjes Michelle

2

Re: geen weegschaal, help s.v.p.

Misschien in de maatbeker van je waspoeder?
Eerst vreselijk goed afwassen natuurlijk.
Ik weet ook niet of dat het gaat maar je kan het altijd proberen.

Andres wil ik het zo wel uit proberen met de maatbeker en dat ik het daarna weeg op de weegschaal.........

Zeg wat je meent en meen wat je zegt!

3

Re: geen weegschaal, help s.v.p.

als je een pak van een kilo hebt kun je de inhoud in drie gelijke delen verdelen dat is dan 333gr. per portie.

Misschien kun je bij de buren vragen of je een keukenweegschaal kunt lenen.

Groetjes Gerda
as't nie kan zoas't mut, mut ma zoas't kan.

4

Re: geen weegschaal, help s.v.p.

Ik zou even heel gauw naar de Blokker fietsen en er 1 kopen, heb je verder je leven lang lol van :Y!

Tot taarts, Yvonne
Mijn lijfspreuk: "ik blink in niks uit, maar ik kan een heleboel een beetje!"

5

Re: geen weegschaal, help s.v.p.

Ja,dat kan ook allemaal.
Ik denk altijd veel te moeilijk.............................

Zeg wat je meent en meen wat je zegt!

6

Re: geen weegschaal, help s.v.p.

Ja als Blokker om de hoek gezeten had.....
En de buren waren er niet....
Ik heb het maar op de gok gedaan en het is enk ik wel gelukt. We kunnen hem morgen pas proeven natuurlijk maar het zag er goed uit. Helemaal met het marsepein er om heen. Was goed gelukt voor de eerste keer.Ik geloof dat ik een nieuwe hobby cq/ verslaving erbij heb  :)
Bedankt voor het meedenken!