Onderwerp: Parade-tje
Afscheidstaartje voor de juf van mijn dochter.
Een kennis van mijn broertje belde, of ik voor haar dochter een prinsessentaart kon maken. Eigenlijk had ik mezelf beloofd dat ik geen nieuwe opdrachten zou aannemen in de schoolvakantie, maar omdat er mogelijk een bruidstaartopdracht uit voort komt en ik me er ook met een printje af mocht maken, heb ik toch maar ja gezegd. De taart was een klein drama. Omdat ik ziek was geweest en nog niet helemaal fit, besloot ik de taart alvast te maken, vullen en bekleden, zo in te vriezen en daags vantevoren te decoreren. Klonk als een goed plan, maar door het ontdooien ging de taart onwijs smelten. Er liepen allemaal druppels langs de zijkant en de gouden kroontjes liepen helemaal uit. Zo goed als ging alles hersteld, en de jarige vond ´m gelukkig prachtig!

De moeder van Hailey kwam bij mij langs om iets leuks uit te zoeken voor Hailey´s 1e verjaardag. Ze was helemaal weg van de zandbakjungle van Lara M, zoiets moest het worden! En nog een vierkante erbij die wat simpeler mocht, die er wel een beetje bij pastte. Dit is het geworden:

Op dezelfde dag als Hailey vierden ook mijn man en ik onze verjaardagen. Zoals altijd kwam het eigen volk er bekaaid af, haha! 
En natuurlijk zijn al jullie tips en opmerkingen weer van harte welkom!!

Trots op mijn nieuwe website! Taartenfreak.nl
