Onderwerp: Wilton ronde bakvormen
Ik heb ruzie met de ronde bakvormen van Wilton. Heb een paar maand geleden die grote set gekocht met 4 ronde vormen die in diameter oplopen.
Ik heb er nu 2 van gebruikt, meerdere keren en geen van de keren kwam het kapsel er lekker uit. Ik heb ingespoten met bakspray, beboterd en met bloem bestrooid maar ze blijven er in plakken. Ik wilde er vandaag bakpapier in doen maar dat was op dus toch maar weer ingespoten met bakspray maar ik kreeg hem er niet uit zonder met een mes langs de kant te zijn geweest. Hoop dat het straks (lees: morgen) geen probleem opleverd met doorsnijden, ik heb namelijk bij het doorsnijden, de zijkant iets beschadigd
Ik heb ook een vierkante van Wilton en die heeft dit niet. Of beter gezegt, daarmee heb ìk geen problemen mee. Is toch raar dat ik ze er niet uit krijg? Wie weet een oplossing?
In elke hand een stuk taart !