1

Onderwerp: "Duitse" bloem met bij

We gaan bij onze oude buurtjes langs, we zijn beide verhuisd in korte tijd. allebei van een appartement naar een hoekwoning. Het enige verschil is dat wij in onze woonplaats zijn gebleven, en hun naar duitsland zijn gegaan.

Vandaar dus deze "duitse" bloem, die we meenemen voor bij de koffie!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-3FJWPIBY-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-HEHYIQLZ-D.jpg

Alleen ging het vandaag niet zo als ik had gehoopt.
De botercreme had ik verwarmd, stond als tip hier op het forum. Maar daardoor (denk ik) wilde het niet echt lukken met de marsepein over de taart te leggen. en op één of andere manier kon ik de marsepein niet strak krijgen, zie hieronder.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-O3FJSCYI-D.jpg

Oftewel het heeft veel moeite gekost om hem zo te krijgen en vind hem zelf niet super, maar ondanks alle probleempjes ben ik wel tevreden.

maar..........

Tips zijn welkom

Er is elke dag reden voor een nieuwe taart!

Re: "Duitse" bloem met bij

volgens mij kan je botercreme beter niet verwarmen.. de temperaturen zijn al hoog genoeg, dus gewoon kamertemperatuur voldoet zeker.

heb je de afgesmeerde taart nog in de koelkast laten hardworden? dan kan je hem daarna beter glad strijken.

het is zowiezo wel lastig met dit weer hoor..

vind het een leuk idee zo met de vlag onder de punten uit!! die bijtjes zijn ook schattig!

Groetjes, Rianne
taartvanrianne.tk

3

Re: "Duitse" bloem met bij

Leuk Jook, hij is echt prima hoor, hoop dat ie ook lekker was!

"Het beste voor de mens is nog: eten en drinken en genieten van wat hij met veel zwoegen bereikt heeft..." (citaat uit de bijbel)

4

Re: "Duitse" bloem met bij

Hij is leuk hoor! Schattige bijtjes  :Y
Dat plooigedoe heb ik ook steeds onderaan, dat is best lastig om mooi glad te maken....

5

Re: "Duitse" bloem met bij

Ondanks je plooi een heel leuk taartje geworden !!  :thumb:

6

Re: "Duitse" bloem met bij

Zeker na het WK heb ik weinig met Duitsland,  ;)  maar deze is echt mooi joh!!  :thumb:

Life's like sweet cake,put lots of sugar in it