1 Laatst bewerkt door Phaedra (13-06-2010 21:14)

Onderwerp: WK taarten voor morgen

Zocht naar een aanleiding om een taartje te maken voor een lieve collega. Nu neemt ze morgenmiddag vrij om met haar gezin naar voetballen te kijken... heb ook nog oranje marsepein in huis...tadaaaaa... een aanleiding!!!

Dus vandaag even met wat ik in huis had een simpel WK taartje gemaakt. Met oranje gekleurde biscuit gevuld met ananasjam, verse ananas en kokosbavarois. Ik had nog maar een klein stukje roomboter in huis voor de botercreme  :s , ook geen witte chocopasta meer in huis.  :nooo  Dus maar een flinke schep lemoncurd erdoor. Smaakte goed, hoop alleen dat het niet teveel vocht is voor de marsepein en het er morgen niet is afgemolten. :think:

Het 18 cm. taartje is voor mijn collega. Heb er maar meteen 2 kleine bolletjes bij gemaakt voor de collega's (incl. mezelf natuurlijk!) die achterblijven op de zaak. De foto is helaas niet zo best. Het is al een beetje schemerig en had ze ook al in de doos staan.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-LEXFLAPV.jpg

Groetjes, Phaedra

2

Re: WK taarten voor morgen

laat ze nu maar winnen!

3

Re: WK taarten voor morgen

Mooi hoor, geweldige vulling  :9