1

Onderwerp: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

Door de school van mijn zoon is mij gevraagd voor het zomerfeest 60 cupcakes te maken met het wk thema!
Ik voel me zeer vereerd ,maar heb niet zo veel met het wk helaas. :s
Kan iemand mij op weg helpen met leuke ideen inspiratie's?
Evt met speciale wk uitstekers maakt mij niet uit! dan schaf ik die aan geen probleem of met andere leuke maar simpele decoratie's

Alvast bedankt voor het mee denken!

Groetjes Kelly

2

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

Van jem heb je een voetbal uitsteker.. erg leuk

http://www.deleukstetaartenshop.nl/images/101cf011_foto.jpg

Of mischien iets hiermee

http://www.deleukstetaartenshop.nl/images/fussballtrikot_041219.jpg

http://www.deleukstetaartenshop.nl/images/voetbalschoen.jpg

3

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

bij de Aldi verkopen ze voetbal chocolaatjes (net als paaseitjes maar dna rond en zwart wit foli erom heen)

dan met fondant/marsepein gras maken balletje erop klaar :D
simpel maar wel leuk en lekker

Groetjes en fijne dag!
Kruimel

4

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

@ Joyce84 & Kruimel

Heel erg bedankt voor de tips ik kan er zeker iets mee!!! :thumb:

Groetjes Kelly

5

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

Onze dochter gaat maandag op kamp met groep 8 en ik heb aangeboden om cc te maken (ook 60 stuks). Ik was eigenlijk van plan om ze in een grote doos te doen. Oranje marspein, de randen van de cc die in de doos staan met groen gras en in het midden sommige met de tekst hup holland hup, eventueel nog her en der een voetbal!

6

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

Ik maak voor maandag ook cakejes, maar houd het lekker simpel. Oranje toeven van meringuecreme met, rood, blauw en witte sprinkles.

7

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

Nederlandse vlag, voetballetjes, gras, leeuwtjes, voetbalshirt, hup holland hup, voetbalschoen, euhmm

.. Want taart kan altijd!!

Re: Iemand een idee voor 60 wk cupcakes?

http://www.mijnalbum.nl/Foto-SS3VUELA.jpg

Ik heb de marsmellowfondant van Regalice zelf gekleurd met Sugarflair kleur Peach. Vastgeplakt op de cc met wat witte chocopasta. Daarna een snoepzak gevuld met witte chocopasta, klein puntje van de voorkant afgeknipt en de basisvorm op de cc gespoten. Daarna in een bakje met sprinkels gedoopt. Ik heb de sprinkels bij de Sligro gehaald.

Misschien kun je hier iets mee.

Groetjes,
Athina