Onderwerp: Het lelijke eendje werd ...
... een mooie taart!
Ik had 3 biscuittaarten gebakken, waarvan er eentje mooi gelukt was, maar de 2 andere, de grootste en de kleinste, waren echt ramptaarten! Ik zeg het jullie, nog nooit, maar dan ook nog nooit heb ik zulke lelijke taarten gebakken! De grootste was niet erg hoog en had een lelijke deuk in het midden rondom rond. De kleinste, tja, die leek zelfs niet op een taart , ik weet echt niet wat er mis ging, maar ik heb de kleinste taart echt moeten bijsnijden en bijsnijden en bijsnijden om em mooi te krijgen.
Nooit, maar dan ook nooit had ik gedacht dat ik er een mooie taart van kon maken, maar vermits de eitjes op waren, had ik geen keus!
Ik ben er best wel tevreden mee! Mijn plan was om een schoentje op de bovenste kleine taart te zetten, maar omdat die zodanig scheef was, is me dat niet gelukt! Maar vind hem best mooi zo! Wat vinden jullie!
Tips zijn altijd welkom