Onderwerp: eigenlijk vind ik hem te lelijk..
maar toch post ik hem, wie weet krijg ik er feedback op.
Wilde een WK-taart maken, had het idee om een shirt te bakken en te bekleden met fondant. Ik had het een aantal keren op het forum voorbij zien komen en raakte erdoor geinspireerd.
De eerste keer voor mij om een vorm uit te snijden en ook de eerste keer om met fondant te bekleden. Ik had op het forum al gelezen dat fondant kan bobbelen. Nou toen ik mijn taart afsmeerde met witte chocopasta (ook de eerste keer, wat een stug spul..) bleek dit echt een beetje f*ck te werken (alles bij elkaar).
Hahaha...ik heb geleerd om niet al te veel 1e keertjes bij elkaar te stoppen 
Heb zelf het idee dat het door het merk fondant komt (regal ice geloof ik, voelde veel zachter dan de fondant die ik heb van funcakes...en na deze ervaring ben ik een beetje Toos Motivatieloos om taarten te bekleden met fondant (doe normaal marsepein), maar heb er 2 bestellingen voor lopen 
Tips etc. dus welkom!
Biscuit gevuld met vanillebotercreme en witte chocopasta, tevens afgesmeerd met chocopasta.
Ik zeg maar zo..dit uitshirt van het Nederlands 11-tal is nog niet gestreken...
Schrijf je voor geweldige workshops en gastworkshops in via www.j4cake.nl
)
