1

Onderwerp: Brigadeiro iets aangebrand, hoe voorkom je dit?

ik heb laatst Brigadeiro gemaakt, als proefje, omdat ik het wil maken om te trakteren voor mijn dochters verjaardag. resultaat was fantastisch, errug lekker, maar ik had toch een probleempje: op de bodem van de pan brandde het aan! en dan vooral in de buitenste randen, waar ik met de houten lepel niet goed bij kon komen.

hoe kan ik dit voorkomen? niet alleen omdat de toffee er naar gaat smaken, maar ook wil ik graag mijn pannen behouden. een pan met anti aanbaklaag, is dat wat?

anderen nog tips?

alvast bedankt!

een dag niet gebakken is een dag niet geleefd...

Re: Brigadeiro iets aangebrand, hoe voorkom je dit?

Misschien had je het vuur te heet? En ik zou een pollepel aanschaffen die wel in de hoekjes komt... Eentje met zo'n schuine kant is ideaal ook voor de bodem van de pan.
En waarschijnlijk heb je sowieso te weinig geroerd, dit is echt een klusje waar je bovenop moet zitten.... als het ware dan  :lol:

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

3

Re: Brigadeiro iets aangebrand, hoe voorkom je dit?

Klein&Fijn is een show-rubriek en bedoeld om je baksels te showen.
Vragen horen in één van de rubrieken uit 'Taarten bakken & decoreren'.

[MOVE] --> Bakken

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

4

Re: Brigadeiro iets aangebrand, hoe voorkom je dit?

is alweer een tijdje terug, maar iemand anders nog tips?

bedankt!!!

een dag niet gebakken is een dag niet geleefd...