Onderwerp: Helm Buzz....hoe maak je iets doorzichtig
Hoi allemaal,
Mijn zoontje wil graag een buzz lightyear taart voor zijn verjaardag. Ik heb al een mooie plaat, en maak gewoon een springvormtaart, bekleed met fondant en dan puzzel ik de buzz figuur erop!
Nu heb ik 1 probleem waar ik tegenaan liep toen ik de kleuren uitzocht. De helm van Buzz is doorzichtig.....(ruimte helm). Ik weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit kan oplossen. Witte fondant erom heen is niet zo mooi.....?? Dat is niet bepaald doorzichtig. Weet iemand misschien een bepaald iets hiervoor waardoor ik toch duidelijk kan maken dat het om een doorzichtige ruimtehelm gaat?
groetjes Marijke

) enals ik Buzz ga puzzelen dat wilde ik een klein laagje gelatine in een kopje of iets in de juiste vorm laten opstijven of "gewoon"gelatine in een bakje, niet te veel, dan oplaten stjven en met een uitstekertje de vorm uitsteken en op de puzzel leggen. Ik ga het deze week allemaal proberen en zal van elke stap en probeersel een foto maken voor het geval er iets mocht lukken
dan hebben we misschien weer een leuke how to. 