Onderwerp: Een race auto-taart voor mijn broertje
Vandaag en gister mijn tweede taart gemaakt
Vorige week had ik mijn eerste taart ooit gemaakt, voor mijn verjaardag, haha
( http://i39.tinypic.com/4j80i9.jpg )
En naar aanleiding van die taart, kreeg ik van mijn broertje de vraag of ik niet ook voor hem een taart voor zijn verjaardag wilde maken. 
Hij was vandaag jarig, en toen we gister terug kwamen van vakantie ben ik dan ook meteen begonnen met de taart.
Daar is dit uitgekomen:



(die onderste witte rand heb ik nog bijgewerkt, zodat er minder scheurtjes in zaten, en hij er strakker uitzag)
Bij mij is het probleem dat het fondant erg snel scheurt!
Ik wil de fondant op de taart niet te dik doen, dat is gewoon niet lekker, maar als ik de fondant dan oppak, en het over de (afgesmeerde) taart heen leg, komen er meerdere scheurtjes in.
Hoe zou ik dit kunnen voorkomen?
Nu heb ik die scheurtjes zoveel mogelijk afgedekt xD
Qua kleurtjes moest ik het doen met het fondant wat ik nog overhad van mn vorige taart. Wilde eerst meer bijbestellen, maar mn ouders vonden ook dat ik maar beter eerst datgene op kon maken wat ik nog in huis had, en daar wat mee moest bedenken.
Maargoed... ik ben tevreden met deze taart, en mijn broertje was er ook erg blij mee
Oohja ik heb de taart gevuld met 2 laagjes aardbeien-yoghurt bavarois, en afgesmeerd met aardbeien-botercrème.