Onderwerp: Kinderwagens, babypakjes en cakejes..
..voor Rens die 2-04-2010 ter wereld kwam. Aan mij was gevraagd of ik 25 koekjes en 25 cupcakes wilde maken. Natuurlijk kon ik geen nee zeggen (ondanks dat het eigenlijk een beetje te laat was..). Maar goed, als een speer met de koekjes begonnen, waarin ik eerst helemaal niks zag..maar die ik nu (dankzij de Mjam!) toch leuk geworden vind.
En dan de cupcakes, de mams in kwestie was zo weg van de baby's op de cakejes dat die er dus echt bij moesten. Voor de variatie ook nog 2 andere soorten er bij gemaakt.
Ze moesten vervolgens een lange reis maken (van Terneuzen naar IJsselstein..), maar zijn helemaal goed aangekomen
.
De reacties waren dan ook geweldig, daar doe je het toch weer voor! Ze waren er helemaal weg van, vonden het zooo professioneel, ware kunstwerkjes en zonde om op te eten.
Maar goed, genoeg gekletst..hier de foto's
.
Babycc.

Rompertjes en Kinderwagens.

(ben alleen niet zo blij met deze laatste foto, ondergrond past niet zo..te druk,mja..)
Bedankt weer voor jullie tijd:). Tips/reacties altijd welkom!
én dochter - 21 januari 2014
Wat mooi gedaam, Heb je die koekjes met icing gespoten ?
.
zeg maar, mag ik je ideeen pikken? 