Onderwerp: Bordeaux rood stapeltje
Mijn schoonmoeder werd 65 en wilde als toetje een taart voor de gasten. Mijn schoonvader had flink lopen opscheppen over mijn taarten. En wat er dan gebeurd, alles wat mis kon gaan ging mis, wat ik ook probeerde, het lukte me niet om de taart strak te bekleden. Voor de randen en de cijfers heb ik pearl spray gebruikt, had ik niet moeten doen, maar helaas het kon niet meer over.
Gelukkig waren ze er erg blij mee en iedereen vond hem heerlijk, mijn schoonmoeder was verbaasd omdat echt iedereen een stukje taart nam en velen, na het eerste stukje ook nog een 2e stukje nam
Vulling: onderste laag BC met aarbeien en jam, bovenste laag, malibucreme en witte chocoladecreme met cocus, dat was een succes zeg.