1

Onderwerp: capcake afstrijken?

Sorry voor een vraag die denk ik al veel vaker is gesteld, maar ik kan het niet meer terug vinden..

Hoe kun je zorgen dat de cupcake's mooi vlak blijven aan de vovenkant?
Klopt het dat je ze halverwege het bakken moet afstrijken met water?

2 Laatst bewerkt door Ottolien (25-02-2010 00:19)

Re: capcake afstrijken?

Ik zet er gelijk na het bakken als ze dus nog warm zijn een zware  plank op. Eigenlijk net als met mijn taart, dan wordt de bovenkant vanzelf plat.

Ik heb ze ook wel eens al gebakken met een bakblik er bovenop. Dar ging ook prim,a alleen kleuren ze dan niet zo mooi van boven.

Groetjes, Ilonka
Leven en laten leven, maar geniet van elke dag.

3

Re: capcake afstrijken?

Ja, ik doe er net als Ottelien iets zwaars op als ze uit de oven komen. In mijn geval is dat een snijplank. Dat doe ik ook met kapsels die uit de oven komen

Groetjes San

Re: capcake afstrijken?

idd een snijplank oid erop.. deze smeer ik wel in met crisco.. want als je cupcakes blijven plakken aan je snijplank dan trekt ie een mini gedeeltes van je cupcake weg (das toch zonde)

evt kan ook bakpapier ertussen

Enjoy, Life, Laugh and Cake!

5

Re: capcake afstrijken?

Grappig ik leg dus eerst een stukje bakpapier onder mijn broodplank  :+

Groetjes, Ilonka
Leven en laten leven, maar geniet van elke dag.

6

Re: capcake afstrijken?

En de broodplank er kort op leggen. Bij ging nl een keer de bel toen ik de plank er net op had liggen. Kon de cc's dus weggooien  :s . Maar afstrijken met water halverwege het bakken? Ik heb het nog nooit gehoord...... En niet te veel beslag erin. Zo tot op de  helft van het papiertje