1

Onderwerp: Vulling zonder botercreme

Hallo,

Ik heb gezocht en kan niet vinden.
Ik zoek een vulling waarbij ik geen gebruik hoef te maken van botercreme. Nu doe ik altijd een dijkje maken en dan afsmeren, maar ik heb nu een opdracht en de opdrachtgever vind botercreme echt niet lekker.

Wie kan mij helpen.

Alvast bedankt
Groetjes Annemieke

2

Re: Vulling zonder botercreme

Afsmeren met ganache? Geen idee eigenlijk of je daarvan ook dijkjes kunt spuiten (bij de juiste dikte zou dat misschien moeten kunnen), maar anders houd je dan bij het vullen 1 cm afstand tot de rest van je taart.

chocoladepasta/hazelnootpasta zie ik ook weleens genoemd worden. Geen idee alleen of je daarmee ook goed oneffenheden kunt wegwerken.
Jam kan ook nog, daar lukt dat "stucen" in elk geval niet.

3

Re: Vulling zonder botercreme

Ik spuit nooit dijkjes. Blijf gewoon een cm van de rand en vul niet te dik. Afsmeren kan inderdaad ook met jam of chocopasta. Ik voeg ook nog wel eens een smaakje toe aan mijn botercreme. Dan smaakt het ook al veel beter.

Groetjes Elise

4

Re: Vulling zonder botercreme

Als je ganache een nacht koud laat staan is het een beetje boter achtig qua dikte en is prima voor dijkjes.

5

Re: Vulling zonder botercreme

Skip het dijkje, vul met wat lekkers, blijf van de rand vandaan en duw de lagen een beetje op elkaar terug.
Afsmeren met ganache is natuurlijk sowieso lekker :9

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag