Onderwerp: Eerste grote opdracht: kraamfeest! Veel werk, maar leuk om te doen!
Na de geboorte van ons achterbuurjongetje gaf ik dit taartje cadeau (weet niet meer precies de vulling, maar ik dacht bovenste laag bbr en onderste laag half chocomousse half aardbeienjam).
Naar aanleiding hiervan kreeg ik de vraag of ik een kraamfeest voor ca. 200 personen wilde voorzien van taart! Wat een opdracht! Ik kreeg de vrije hand in decoratie en vullen! Hieronder het resultaat:
Een olaf-taart (mijn favoriete girafje naar ontwerp van Leendert-Jan Vis) gevuld met een laag citroenkwarktaartpudding en een laag lemoncurd.
Deze staat niet op mijn site en niet op internet, dus die kan ik helaas hier niet laten zien, dit i.v.m. copyright.
De bekende baby op bloem(wat een fantastische mold!) van chocobiscuit gevuld met 2x hazelnootbotercr
Groetjes, Harriët

