1

Onderwerp: help

Ik heb net voor het eerst een taart in de oven gehad en 1 daarvan is te hard gegaan :(. Heb een oude gasoven en de temperatuur wou niet stabiel blijven (heb een thermometer erin maar dan stond hij op 180 graden en zakte die weer af naar 150 graden.

Is de taart nog te redden? heb de randjes erom heen al netjes weg gesneden nu, of moet ik nu toch maar een nieuwe maken??

http://www.mijnalbum.nl/Foto-VMXITAOD.jpg

2

Re: help

Je zou kunnen proberen de bovenkant er een stukje af te snijden. Dan zi je snel genoeg of de binnenkant ook zo donker en droog is.
En als dat zo is dan zit er niets anders op dan een nieuwe bakken en deze gewoon lekker zelf oppeuzelen.

3

Re: help

De binnenkant is gelukkig niet droog hij is erg luchtig en zacht. Het is dus alleen de bovenkant die net te hard is gegaan.