1

Onderwerp: muisjes op bonbons

wie weet hoe je makkelijk muisjes op bonbons vast kan maken? Ik heb zo'n Ikea bloemmal en vandaag geprobeerd om onderin muisjes te leggen en dan gesmolten chocola erover te gieten. De muisjes verdwenen een beetje onder de chocola en het resultaat was niet wat ik ervan verwacht had. Zou het met poedersuiker met een beetje water kunnen? (dus eerst de bonbons maken en later de muisjes erop plakken?) Of wie heeft er een beter idee/ervaring?

2

Re: muisjes op bonbons

als je de bonbons hebt gemaakt dan als het nog een beetje zacht is aan de bovenkant de muisjes erop strooien. Bestaande chocolaatjes kun je heel even in de magnetron zetten en dan muisjes erop strooien.

Ik hoop dat je hier wat aan hebt...succes

Re: muisjes op bonbons

Misschien kun je de bonbons, nadat je ze uit de vorm hebt gehaald, nog even met het kopje in de vloeibare chocolade dopen en daarna in de muisjes. Of met een spuitzakje nog wat chocolade erop spuiten en dan wat muisjes erover strooien.