Je kan met een smoother mooie rechte rolletjes maken als je geen sugargun hebt. Oogjes een klein bolletje maken en dan voorzichtig plat drukken. Ik print het plaatje ook 3x uit als je wat meer 3d in moet of als er wat meer naar voren moet steken. Bij Hello Kitty heb je niet heel veel 3d nodig. Bij mijn Dora heb ik het haar in 3 lagen gemaakt. Haar aan de achterkant dan hoofd erop en dan haar aan de voorkant.
Ik heb een cursus puzzelplaatje gedaan en dat was erg interessant, want ik weet nu hoe je naar een plaatje moet kijken en moet gaan knippen.
Wat ook handig is om het plaatje in de gewenste kleur uit te printen of even in te kleuren met potlood. Dan kan je ook beter zien welk onderdeel welke kleur heeft.
Groeten van Suzanne
Van huis uit Koopmans.