Onderwerp: Taart met een verhaal(tje)
Heb voor het volgende gezin al eens eerder een taart gemaakt. Nu dus voor de dochter, een vriendinnetje van mijn oudste zoon.
Het betreffende gezin heeft met pasen een heel heftig auto-ongeluk gehad en zijn daar met enorm veel geluk (redelijk) goed uitgekomen. De kinderen hadden alleen wat schrammen, mama lag een beetje in de kreukels en papa heeft een hele tijd op de ic gelegen, maar is inmiddels thuis aan het revalideren. Zoals het was wordt hij nooit meer, maar er is nog steeds verbetering zichtbaar.
Nu is de dochter dus vandaag 7 jaar geworden en mama maakt normaal haar taart zelf, maar of ik het wilde doen dit jaar. Natuurlijk! Michele wil eigenlijk alleen groen en klavertjes vier. Maar ja, dat is wel een beetje saai, dus heb er wel een beetje een meisjesgebeuren van proberen te maken. Ook wat symboliek is er terug te vinden, er zitten nl 28 (voor elk gezinslid 7) klavertjes op de taart.
Hij is op verzoek gevuld met laagje bebogeen, chococreme, laagje aardbeienjam en aardbeiencreme.

Tips en puntjes ter verbetering zeer welkom!
Wat heftig!!