1

Onderwerp: Anders dan de bedoeling was

Deze taart is niet zo geworden als dat de bedoeling was. Ik had namelijk heel leuke en vind ik zelf, mooi bloemen van fondant gemaakt en laten drogen in vormpjes. Toen ik de bloemetjes op de taart wilde plakken, waren ze nog niet hard en zakte ze dus weer gewoon in de oorspronkelijke platte vorm. Jammer de bammer!

De bloemetjes laat ik dus mooi drogen voor de volgende taart en ik heb er nu maar iets anders van gemaakt. Het lint maakt het net even iets specialer, vind ik zelf. En op deze manier kon ik mijn dusting techniek mooi oefenen. Ieder nadeel heb zijn voordeel, zoals onze Johan het zo mooi zei.
Gevuld met twee lagen huisgemaakte chipolata.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-Q3GFHFE6.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZIQZLXXR.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-HUP6UU6G.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-QVBCYLIE.jpg

Groetjes, Caroline. Kijk voor mijn taarten en workshops op www.kaatjetaart.nl
Ook voor prints op frostysheet ben je bij mij aan het juiste adres. Cupcakerondjes kunnen worden gesneden.

2

Re: Anders dan de bedoeling was

Leuke taart. Super met zo'n mat.

3

Re: Anders dan de bedoeling was

Het is toch nog een leuk taartje geworden! Misschien heb je hier iets aan voor de volgende keer: verwarm je oven voor op 80 graden - leg dan de bloemetjes in hun vorm in de oven zo'n 30 min. - voel dan hoe hard ze zijn, bij te zacht evt nog wat langer - daarna buiten de oven laten afkoelen. Altijd als ik dit doe zijn me bloemetjes hard en blijven ze in vorm ;)

Re: Anders dan de bedoeling was

Dank je wel voor de tip. Die ga ik zeker onthouden voor de volgende keer.

Groetjes, Caroline. Kijk voor mijn taarten en workshops op www.kaatjetaart.nl
Ook voor prints op frostysheet ben je bij mij aan het juiste adres. Cupcakerondjes kunnen worden gesneden.