Onderwerp: lieveheerbeestjes
Hier mijn vierde taart. Ik hem hem voor mijn buurvrouw en natuurlijk voor dochter gemaakt. Mijn man heeft perongeluk haar kussenopbergbox kapot gemaakt en ze wou geen nieuwe. Dan maar een taart. Gelijk ook een reden om mijn nieuwe hobby te verdiepen. Ik wou eerst iets met opbergbox met tuinstoelkussens en zo maar dacht later dat het leuker zou zijn als ik iets zou maken wat haar dochter leuk zou vinden.
Veel roze, hello kitty, lieveheerbeestjes en een beetje oilily achtig. Bedankt allemaal voor de vele inspiratie want ik heb alles op de site geinspikt. Hij is gevuld met chocolade ganache en verse banaanplakken.
De zijkanten zijn helaas niet zo strak. Ik had hem ook veel te dun uitgerold dus je ziet de lagen een beetje doorschijnen. Ik moet toch maar een cursus volgen voor het bekleden en een smoother kopen.
Nou hier is die dan....



Bedankt voor het kijken en hoor graag tips van jullie......
.