1

Onderwerp: Tip voor cupcakes zonder extra vet - mooie papiertjes/caisses dus!

Omdat ik vaak last had van het feit dat m'n cupcake papiertjes volliepen met vet, verkleuren etc. heb ik nu een nieuw mix gebruikt. Fantastisch!
Het is een kant en klare cake-mix van het merk Home Made (€ 1,77). Te koop bij de C1000 en je hoeft alleen nog maar water toe te voegen. Ik doe bij 1 pak ook nog 5 eetlepels (funcakes) mix voor biscuit en dan 50 ml extra water. Zo heb je meer volume, in totaal ongeveer 15 cupcakes uit 1 pak.
Je krijgt zo heerlijk luchtige, niet zo vette en mooie hoge cupcakes. En niet droog. Ik vond vaak de gewone cake-mix te vet in combi met een toef boetercreme of een laag fondant / marsepein. Vandaar dit geslaagde experiment.

Wilde ik even delen.... ;-)

2

Re: Tip voor cupcakes zonder extra vet - mooie papiertjes/caisses dus!

bedankt hoor!
maar vet in de cupcake papiertje?? dat heb ik nou echt nog nooit gehad!

en ik vond de home made mix juist niks, want de cakejes lieten los van de papiertjes waardoor het er niet meer uitzag.
maar ik had dan niet de extra mix en zo toegevoegd.
ben blij voor je dat dit bij jou wel goed werkt :D

3 Laatst bewerkt door Heleen61 (24-09-2009 18:52)

Re: Tip voor cupcakes zonder extra vet - mooie papiertjes/caisses dus!

Ik weet niet of het vet is dat bij mij in de papiertjes van de cc's trekt, maar de witte kleur is wel weg en het ziet er niet mooi meer uit.
Hoe kan ik dit voorkomen? Ik heb bisquitmix (funcake) gebruikt, dus helemaal geen vet....

http://juffrouwtaart.vindonshier.nl/DEPOSIT/11485/producten/NORM-248325.jpg

De voetjes zag je eigenlijk niet meer door de verkleuring.
Hoop dat iemand mij kan zeggen hoe dit komt....

Groetjes, Heleen
Mijn foto's

4

Re: Tip voor cupcakes zonder extra vet - mooie papiertjes/caisses dus!

biscuitmix voor cc is niet zo heel erg lekker. wordt een beetje droog.
maar de papiertjes blijven nooit helemaal wit. het plakt toch tegen het cakeje, en het die is natuurlijk bruin.