Onderwerp: De taart waar het allemaal mee begon + het eerste "cadeautaartje"
Vandaag vieren we de verjaardag van onze kleine grote man, Sam en daar hoort natuurlijk een taart van z'n grote held Bumba bij! (helaas haha)
Dus.... na wat geoefend te hebben, vrijdagavond begonnen met Bumba puzzelen (wat een piep-werk), zaterdagochtend opnieuw Bumba puzzelen, want Bumba 1 was helaas soort van mislukt in de koelkast (:-(), zaterdagmiddag het kapsel gemaakt, even een verjaardagje tussendoor gedaan en 's avonds weer verder..... Bumba was nu wel goed gelukt (niet helemaal, maar goed, beter dan poging 1), toen "even" Bumbaloe (wederom een piep-werk), letters uitgesneden en toen verder met de taart.... Afsmeren ging lekker (manlief vond het zo leuk, die kwam even helpen :-)), fondant "even" uitrollen..... Ondertussen was het half 1 's nachts en dat kwam alles niet ten goede. Wat hebben we saampies lopen tobben met dat fondant zeg... Draaaammmaaaa!!!!
Maar goed, eind goed al goed! Het is verre van de taart die ik in gedachten had, maar goed, ik moest volgens manlief maar niet vergeten dat dit de eerste vierkante taart is die ik maak, de eerste puzzelplaatjes die ik heb geprobeerd te maken en de allereerste taart die een wat groter publiek moet trekken dan de oefenbolletjes :-)
Gevuld met bbr en aardbeienjam.


Deze was als cadeautje voor een jarige tante, ook gevuld met bbr en aardbeienjam.
Eerste keer werken met die bloemetjes uitstekers :-)

Kom maar op met de tips :-)
Groetjes Melanie