1

Onderwerp: 1e strik taart

Ook ik dacht voor Moederdag een taart met strik te maken. Op zich ben ik er wel tevreden over voor mijn 4e taartje niet slecht. En mijn eerste strik. Maar heb hem met MP gemaakt en verstevigd, maar naar mijn idee onvoldoende of het was te zwaar want hij zakt in elkaar. Iemand tips???

http://www.mijnalbum.nl/Foto-MASVZKUC-D.jpg


Gevuld met frambozenjam en bbr, afgesmeerd met citroenbotercreme.

www.zoetmetelma.shop voor taart- decoratieartikelen, workshops, kinderfeestjes en taart op maat. Maar ook losse thee, koffiebonen, bonbons en chocolade.

2

Re: 1e strik taart

ziet er heel leuk uit
ik werk zelf liever met fondant . ik maak de lussen een paar dagen van tevoren en als je ze dan gebruikt zijn ze goed uitgehard

pluk de dag

3

Re: 1e strik taart

Zie je wel hartstikke leuk die strik!!!!  :thumb:

Alleen ik had al gelezen dat het met marsepein veel moeilijker is, daarom heb ik hem van mmf gemaakt!

Heel leuk taartje geworden!

4

Re: 1e strik taart

Ik kan je geen tips geven, heb nog nooit een strik gemaakt (staat nog op de planning). Maar ik vind 'm heel mooi geworden hoor. Enne... oefening baart kunst toch?!

Leven is.....stage lopen voor de eeuwigheid!

5

Re: 1e strik taart

Ik had hem ook al wel 2 dagen van te voren gemaakt, zodat hij goed kon drogen, maar denk idd volgende ook met fondant maak. Denk marcepein net wat te zacht blijft. Had er ook al keukenpapier tussen gedaan enz. en met tyclon verstevigd, maar helaas. Hij was toch in elkaar gezakt, al zie je er op de foto niet veel van.
De smaak was trouwens er niet minder om ;) En iedereen vond hem nog heel goed gelukt, maar zelf ben je altijd minder tevreden. :D

www.zoetmetelma.shop voor taart- decoratieartikelen, workshops, kinderfeestjes en taart op maat. Maar ook losse thee, koffiebonen, bonbons en chocolade.

6

Re: 1e strik taart

Dat heb je voor een eerste strik keurig gedaan hoor!

groetjes,Natasja.
Mijn taarten op www.pvyc8jcd.mijnalbum.nl

7

Re: 1e strik taart

Heel mooi gemaakt!