Onderwerp: Wat was dit onwijs leuk om te doen zeg
Hai Allemaal,
Normaal gesproken zet mijn zus bianca alles op het forum, maar ik wou het toch ook een keer doen voor als ik iets heeeeeeeeeeeeeel graag wil laten zien en mijn zus dan net even geen tijd heeft. Tja dan moet je het toch zelf ook kunnen.
Ik weet er zijn al zoveel hello kitty's maar nu mochten wij er ook een maken en ik zat me er al helemaal op te verkneuteren. Helaas had ze geen stapel nodig dus moest hij kleiner worden.
Nu was het jammer dat de taart net niet hoog genoeg was mijn kleine puzzelplaatjes erop te krijgen, maar ik denk dat we het redelijk opgelost hebben


Mijn zus heeft ook zo'n lief baby taartje gemaakt. Dit naar aanleiding van ons eerdere baby taartje en hij is echt weer onwijs lief geworden


Bedankt voor het kijken
Groetjes
Marscha
