1

Onderwerp: een zeemeermin staart

Graag wil ik weten of iemand enig idee heeft hoe ik het beste de staart van een zeemeermin van schubjes kan voorzien. Ben voorzichtig begonnen met losse schubjes over elkaar heen te plakken maar is er misschien een handig tooltje waarmee het makkelijker kan??

Groetjes Ellen

2 Laatst bewerkt door mamaricky (21-03-2009 09:06)

Re: een zeemeermin staart

Misschien heb je hier iets aan? Staat bij de how-to lijst van Ria

http://www.globaldollartists.com/TutScu … idTail.htm
*)

If there's no chocolate in heaven, I'm not going!!!
Trots op mijn nieuwe website! Taartenfreak.nl

3

Re: een zeemeermin staart

http://www.deleukstetaartenshop.nl/images/PME4_scallopcomb.jpg

Met deze (de onderste dan h

Tot taarts, Yvonne
Mijn lijfspreuk: "ik blink in niks uit, maar ik kan een heleboel een beetje!"

4

Re: een zeemeermin staart

Inderdaad wat Tom Poes hierboven zegt, is het makkelijkste! (ik heb net een Ariel gepost in de Stapel-parade...)Met losse schubjes kan het ook natuurlijk, maar dan moet je ze wel mooi dun maken... en het is veel meer werk.

Kijk ook voor De TaartenAgenda 2014 op www.lilotaart.nl !

5

Re: een zeemeermin staart

En ik heb er net eentje gemaakt met losse schubjes (zie taartenparade). Het is inderdaad best wat werk (en het ziet er wat groffer uit), de volgende keer ga ik ook voor het tooltje!

6

Re: een zeemeermin staart

Maar hoe doe je dat dan precies met die tool, prik je die er een beetje in en werk je dan een heel klein stukje fondant omhoog ofzo??

7

Re: een zeemeermin staart

Gewoon halve rondjes maken, niks omhoog werken en dan lijkt het al heel wat! Kan ook met een spuitmondje.

Groetjes, Rianne
Wil je mijn taarten bekijken? www.taartdoos.haaralbums.nl