Onderwerp: Workshop gegeven op MBVO, valentijntaartjes
Mijn buurvrouw van een paar huizen verderop is stagedocent op het MBVO en had mij al een poos geleden gevraagd of ik een workshop taartjesmaken wilde geven op de school waar ze stage loopt. Na een herfst, een sint en een winteridee wat steeds niet doorging nu dan echt, en natuurlijk met als thema valentijn!
Ik doe de foto's maar even klein, wie ze wat groter wil zien kan in mijnalbum kijken.









Ik had de taartjes 'versierklaar' aangeleverd, toch wel een hele klus als het er 10 zijn...
Gevuld met jam en bbr met mandarijntjes.
Voor de boetseerseltjes had ik werkbladen gemaakt met een kikkertje, een olifantje of een beertje. Verder was een afwerking van het onderrrandje 'verplicht'.
Grappig en tegelijk een beetje teleurstellend om te zien was dat de kids op het feestje van onze dochtervan 11 eigenlijk qua kwaliteit hetzelfde doen als de kids van 15-16 jaar. Ik had verwacht dat ze wat precieser en minder slordig zouden zijn.
Maar ja, het was natuurlijk wel school h
Mijn lijfspreuk: "ik blink in niks uit, maar ik kan een heleboel een beetje!"
Maar mooie taartjes zo, hebben ze ze mee naar huis genomen ?