Onderwerp: 2 vraagjes met spoed!
Hallo Mensen!!
Ik ga staks een taart bakken maar nu was ik even 2 belangrijke dingen vergeten. mijn vorige taarten zijn namelijk mislukt dit kwam voornamelijk door mijn oven die kappot was en een stuk minder warm werd als de bedoeling was maar toch heb ik ook mijn twijfels of ik het zelf ook wel goed gemixt heb.
Ik heb 5 eieren eerst per stuk gemixt in de mixer. ondertussen heb ik de mix (van de shop) vermengt met ...ml water (wat op het pak staat) het was een heel klein beetje water. het begon best te klonteren en toen heb ik de hele mikmak maar bij elkaar in de mixer gegooid. naar mijn idee mengde hij het toch nog heel glad en na 10 min leek mix perfect glad. maar misschien leek dat alleen maar zo..moet ik het zo doen of moet ik bv nadat ik de eieren heb gemixt eerst de bescuit mix erbij doen en ondertussen de mixer laten draaien en daarna pas het water of andersom>>??? kan iemand me een tip geven?
Dan wil ik verder mijn bakblik verhogen met bakpapier. maar moet ik dan alsnog het bakpapier helemaal insmeren met boter??
Alvast bedankt voor de tips!! hopelijk kan ik dan vanavond mijn eerste echt goedgelukte taartje showen
Groetjes Miriam.