1

Onderwerp: bolletje niet vol na t bakken

heb net bolletjes gebakken. helaas zijn ze niet vol geworden, wat ik dus wel dacht dat het zou doen.

voor 3/4 gevuld, kleine 2 vingers onder de rand, maar ze hadden een open gesprongen krater aan de boven kant, verder wel mooi (en van de 'kraters' ga ik balletjes maken)

hoe krijgen jullie de bolletjes 'vol', toch meer beslag er in doen?

en hoe halen jullie ze er uit, ik vond het lastig om de bolletjes uit de vorm te halen

groetjes Anneke, www.taartspeciaal.nl

2

Re: bolletje niet vol na t bakken

heb je de vormen wel ingevet, dat moet wel, tenminste dat doe ik, en als ze gaar zijn even in oven laten een paar minuten, en dan zitten ze bij mij goed los

3

Re: bolletje niet vol na t bakken

ingevet met olie en daarna bloem er in gedaan, idd even in de oven gelaten, toen nog even aflaten koelen buiten de oven, maar het ging niet soepel (wel heel gebleven gelukkig)

groetjes Anneke, www.taartspeciaal.nl

4

Re: bolletje niet vol na t bakken

Ik smeerde vroeger ook altijd met boter en bloem en dan kwam het er min of meer goed uit. Nu ben ik helemaal idolaat van de bakspray. Geweldig spul!!!

If life gives you lemons, make lemoncurd.