Onderwerp: Zucht .... botercreme
Het lukt mij gewoon niet om de meringue botercreme luchtig te krijgen. De boter is op kamertemperatuur, ik mix (met een handmixer) zeker 10 minuten, maar het blijft eruit zien als boter. Het smaakt wel goed.
Vandaag wilde ik cream vanilla frosting proberen. Bloem en melk gekookt en afgedekt met stukje bakpapier. Mengsel werd heel dik. Boter (op kamertemperatuur) losgeklopt met suiker en vanille essence, toen het bloem/melk-mengsel erbij en kloppen maar, maar het werd dus weer niet luchtig. Toen dacht ik dat het bloem/melkmengsel te dik was en heb er een klein beetje melk bij gedaan. Even leek het goed te gaan, maar toen kwam er allemaal vocht vrij (scheiding van vocht en vet? Toen heb ik de hele handel maar weer weggegooid.
Ik heb dus een handmixer en of ik nou op de laagste stand, de middelste of de hoogste mix, het maakt allemaal niets uit.
Wat doe ik fout of wie heeft er voor mij een goede tip? Ik heb al met de zoekfunctie gekeken, maar daar haal ik geen antwoord uit.