1

Onderwerp: foto op taart

Hallo

Heeft een van jullie wel eens gebruik gemaakt van cakeprint of cakepicture?
Zij maken een foto op sugar of ouwel.Hebben jullie hier ervaring mee wat de kwaliteit is enzo?
Of hebben jullie een ander idee hoe ik de foto op de taart kan krijgen?

Groetjes Hannelore

[img]http://www.mijnalbum.nl/index.php?m=albumview&a=1&key=J8RNCZQQ&album=H3WCN8F3[/img]

2

Re: foto op taart

Er zijn anders ook een paar mensen van hier op de forum die een ouwel printer hebben. Die kunnen je wellicht wel helpen ;)

Groetjes Tweety!

3

Re: foto op taart

Heb even een paar topics voor je opgezocht:

http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … p?id=36049

http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … p?id=39428
http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … p?id=37698

Groetjes Tweety!

4

Re: foto op taart

ik heb inderdaad een foodprinter en print ook voor medeforummers prints uit de resultaten zijn super en je kunt er zoveel meer kanten mee op vorige week is mijn allereerste print mislukt die ik verwerkt had op een taart ikdacht ik doe het ook eens anders pffffff daar ben ik behoorlijk van terug gekomen dus
ik had d eonderkant met poederrsuiker besprenkeld en dat was niet echt een fijn eindresultaat het vocht was juist in de poedersuiker gaan zitten dus tegen de print aan resultaat hele door gelopen foto balennnnnnnn.
ik heb een volledige beschrijving voor je maar als je een kant en klare print besteld in de shop dan krijg je daar ook een uitleg bij je kunt me altijd mailen als je meer uitleg wilt hoor groetjes

5

Re: foto op taart

ik heb sinds kort ook een foodprinter dus je mag me mailen als je wilt.alleen op ouwel.

groetjes danielle

6

Re: foto op taart

ook ik heb een foodprinter en kan print maken op ouwel. het resuiltaat vind ik zelf erg mooi. je mag me altijd mailen natuurlijk.

www.frummelke.tk persoonlijke slinger, kaarten en meer.