1 Laatst bewerkt door daan77 (12-10-2008 21:42)

Onderwerp: eindelijk gelukt, maar erg zoet

Hallo,
eindelijk zijn mijn taarten gelukt (foto's komen nog) alleen waren ze zo zoet!! Had al wel een zure vulling gebruikt, maar vooral het eind was erg zoet.
Nu zag ik laatst al op de site een foto van een taart met vlokken aan de zijkant, nu is mijn vraag zou ik ook de zijkant gedeeltelijk kunnen bekleden met ganache? en dan de bovenkant wel met parspein?
Iemand hier ervaringen mee?

groetjes Daniela

Oja nog iets, ik heb zelf botecreme gemaakt en die was ook erg zoet, hoe kun je die minder zoet krijgen? gewoon minder suiker of kan dat niet?

Re: eindelijk gelukt, maar erg zoet

Kan je er niet echt mee helpen, maar weet wel dat botercreme van mix van de webshop minder zoet is dan de zelfgemaakt. Ook aan de botercreme kun je een beetje citroen aroma of lemoncurd toevoegen, waardoor je ook daarin die frissere smaak krijgt

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs

3

Re: eindelijk gelukt, maar erg zoet

Marsepein is en blijft natuurlijk mierzoet, wat je verder ook voor vullig in de taart stopt...
Ganache is ook zoet maar een stuk minder! Als je het goed doet krijg je ook super mooie taarten!

Je zou aan de zijkanten ook amandelschaafsel of nougatine kunnen doen.

4

Re: eindelijk gelukt, maar erg zoet

ja, botercreme van webshop is veel minder zoet.