1

Onderwerp: Vraagje Over Voetballer Op Taart

Hoi, ik ben nieuw hier en ga deze weeek mijn eerste taart bakken. Nu wil ik daar graag van marsepein een voetballer op zetten. Moet ik het marsepeinen poppetje ook verstevigen ?? Met bv. cocktailprikkers ?? Of blijft een poppetje van marsepein gewoon staan ?

Groetjes Jico

2

Re: Vraagje Over Voetballer Op Taart

Je kunt door de marsepein een beetje tylose doen en eventueel verstevigen met stukjes spagetti als je het eetbaar wilt houden.
Bij marsepein is het vaak wel zo dat het figuurtje ietsje inzakt dus daar zou je rekening mee kunnen houden door bijv het koppie ietjes smaller te maken dan je voor ogen had.

Re: Vraagje Over Voetballer Op Taart

Ik zou hem sowieso van marsepein met tylose maken en dan zou je in de beentjes spaghetti kunnen prikken, een stukje eruit laten steken en dat in de taart zetten.

Groetjes Renske

4

Re: Vraagje Over Voetballer Op Taart

Ik heb het antwoord van Nicole in je andere topic in dit topic geplaatst en je andere topic verwijderd.

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

5

Re: Vraagje Over Voetballer Op Taart

En hoe is hij geworden ?? ;)

Groetjes Katy