1

Onderwerp: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

Hi All,

Deze week weer flink aan het bakken geslagen..

Vorige week vrijdag kreeg ik een telefoontje: Kan je voor morgen een taart maken? Uhm, tja, ik heb best nog wel wat tijd, ligt eraan wat je wilt... Mooi!!! Perfect, ik wil graag een geboetseerd poppetje met een geboetseerde LV koffer, want dat is zijn kado, en doe ook maar iets met disco, want dat lijkt me ook wel leuk :/ Nou dat is een beetje te hoog gegrepen als je om 20.00 uur belt en je wilt em de volgende dag om 19.00 uur ophalen... Nou doe dan maar iets wat je zelf leuk vindt...
Dit is em geworden:

http://www.mijnalbum.nl/Foto-TD8LGMTA.jpg

Gisteren is deze taart opgehaald. Voor de 10 jarige Danita die helemaal gek is van glitters (komen natuurlijk niet goed tot hun recht op de foto) en make-uppies:

http://www.mijnalbum.nl/Foto-XOVS6VAF.jpg

Aan die ene donkere richel links boven irriteer ik me nu nog steeds, maar het dametje vond em geweldig (evenals haar moeder ;) )

Vanavond vieren we het 45 jarig huwelijk van mijn grootouders, natuurlijk een reden om een bruidstaart te maken, die maken we namelijk niet vaak ;)

http://www.mijnalbum.nl/Foto-QB3RZD7S.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-3AH4HIFF.jpg

detailfoto
http://www.mijnalbum.nl/Foto-Y87E34A7.jpg

Fondant was veel te zacht, weer hielp natuurlijk ook niet echt mee gisteren en vandaag, dus hij is her en der gescheurd. Maar dat heb ik volgens mij mooi weten te verbloemen. De bovenste taart is gevuld met kersenvlaai en botercreme. De onderste (met het leuke kantmotiefje die je nu niet ziet :s) is gevuld met bananenbavarois en verse stukjes banaan.

Het is de eerste keer dat ik met royal icing aan de slag ben gegaan (wel zo'n kant en klaar potje van de hebshop) maar ik vind het fantastisch spul! Je kan er echt leuke dingen mee doen, al had ik maar 1 soort spuitmondje. (toch maar eens meer van kopen :shhh:)

Dank jullie wel voor het kijken en een fijn weekend!

Groetjes,
Mabel

Klik hier voor mijn album: Cake Dream

2

Re: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

Hele mooie en leuke taarten heb je gemaakt,leuk dat make-up tasje,en je bruidstaart ziet er ook heel mooi uit in het wit.

groetjes,Natasja.
Mijn taarten op www.pvyc8jcd.mijnalbum.nl

3

Re: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

Mooie bruidstaart heb je gemaakt voor je grootouders. De disco taart heb je mooi opgelost zo. En je make-up tasje ziet er super uit.

Groetjes Jo www.taartwizard.nl
Leer van andermans wudden, want het leven is te kort om ze allemaal zelf te wudden.

4

Re: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

Mooie taarten :Y

5

Re: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

Heel mooi.
Je bruidstaart is schitterend mooi gemaakt, Opa en Oma zullen wel blij zijn met zo,n mooie taart van hun kleindochter

Veel taart plezier

6

Re: Bruidstaart, make-up tasje en disco...

mooie serie taarten hoor!

Ik weet dat ik niet perfect ben maar ik ben er zo dichtbij dat 't bijna eng is!  Ciao, Petra Hier vindt je mijn website.