Onderwerp: chocobiscuit niet hoog??
Ik heb vanmiddag mijn eerste chocobiscuit gebakken alleen is hij helemaal niet hoog! Weet iemand hoe dit kan? Hij is 24cm en ik wilde hem met een gewone biscuit van 20 cm stapelen voor mijn verjaardag. Maar de gewone biscuit had ik al gebakken en ingevroren en die is wel mooi hoog. Nu lijkt dat wel wat vreemd als je bovenop elkaar zet
De choco is misschien maar een cm of 4 hoog terwijl de gewone het dubbele wel is!
Aangezien dit mijn eerste stapeltje wordt vind ik het wel jammer. Het lijkt wel erg vreemd, voor mijn gevoel moet beide dan ongeveer even hoog zijn
Wat zouden jullie doen, nog een keer een chocobisuit van 24cm proberen met de kans dat hij weer niet hoog wordt. Of gewoon deze gebruiken (hoewel dat wel raar lijkt vind ik)
Of een gewone biscuit bakken en dat de stapel dan wel eningzins van gelijke hoogte is. Ik kan nl de choco ook bewaren voor de traktatie op mijn werk.
Gelukkig duurt het nog 3 weekje voordat ik jarig ben hoor, maar ik wilde graag weer effe wat maken, dus vandaar al met de voorbereiding van de biscuits begonnen.
www.freewebs.com/taartvanrenate