1 Laatst bewerkt door dian73 (29-06-2008 08:12)

Onderwerp: Zwart/wit taart

een zwart/wit taart om te proberen, helaas krijg ik mijn taarten nooit zo mooi egaal rond, ze zijn altijd een beetje scheef, geen idee hoe het komt.

http://i27.tinypic.com/mw5edd.jpg

http://i25.tinypic.com/14e2o7o.jpg

bedankt voor het kijken en tips zeer welkom

gevuld met botermix van de webschop met champange heerlijk zeg een hele andere smaak dan met water

Re: Zwart/wit taart

He das een aparte hoge vorm, mooi met die vlinders en volgens mij ook een reliefje erop maar dat kan je op de onderste foto niet goed zien......klopt dat????

Liefs van Anke
"Een beetje van mezelf en een beetje van hier"

3

Re: Zwart/wit taart

hoi anke

de vorm is van de barbie mold en de relief is niet lachen hoor maar ik weet niet of je het ken, maar er zijn van die verf rollers van flexa en dan kun je reliefen mee op de muur mee verven, het van zacht kunststof en ik heb hem al een jaar liggen in de kast ongeverfd natuurlijk en ik dacht he misschien kan ik het zo proberen om een relief in de maken en dit is het resultaat.

4

Re: Zwart/wit taart

Wat een leuke taart met mooie vlinders!!

Vanaf nu ook cakesenzo op hyves: http://cakesenzo.hyves.nl/ Wordt lid!
Mijn website: www.cakesenzo.nl

5

Re: Zwart/wit taart

wauw dat van die verf roller is een geode tip!
leuke vlinders :D

6

Re: Zwart/wit taart

Creatief gebruik van verfrollers! Hahaha, wij taartverslaafden vinden ook altijd wel wat om te gebruiken voor de taart!

Re: Zwart/wit taart

Leuk effect, misschien gebruik je iets te veel vulling? En doe je wel je taart met het doorsnijden prikkertjes erin, aan de buitenkant (snap je het nog?)  Zodat je weet hoe die weer op elkaar moet.

Iedere taart met liefde gemaakt!
www.carolinestaartcreaties.nl | Caroline

Re: Zwart/wit taart

Hoi Diana,
Wat Caroline zegt is inderdaad een goeie tip hoor! Voordat je gaat snijden steek je drie (voor elke laag !) prikkertjes precies boven elkaar in het biscuit. Dan ga je snijden en met het terugleggen van de lagen zorg je ervoor dat de prikkertjes weer precies boven elkaar staan. Zeker met dit soort vormen is dat aan te raden. Ik doe het eigenlijk met elke vorm hoor. En ook het afsmeren doe ik maar heel lichtjes, dus een heel dun laagje dan wordt de taart het strakst van!
Succes!
Groetjes, Monique

9

Re: Zwart/wit taart

Wat slim van die verfroller, zeg! Leuk effect!

Ik gebruik ook de prikkertjes, hartstikke handig!

10

Re: Zwart/wit taart

mooi gedaan!

Ik weet dat ik niet perfect ben maar ik ben er zo dichtbij dat 't bijna eng is!  Ciao, Petra Hier vindt je mijn website.

11

Re: Zwart/wit taart

Een beetje een vreemde (scheve) vorm, maar voor de rest een heel leuk taartje :)

12

Re: Zwart/wit taart

Nou niet lachen zegt ze.. Je moet er maar op komen hoor.Nee ik ga er zeker niet om lachen, vind het gewoon geniaal bedacht. En het geeft een supereffect. Mooi gedaan.

Groetjes Jo www.taartwizard.nl
Leer van andermans wudden, want het leven is te kort om ze allemaal zelf te wudden.