1

Onderwerp: bebogeen

ik wilde een paar weken terug een laagje bebogeen tussen de taart doen, maar dat is helemaal niet te smeren! het is veel te hard om te smeren op zo'n zacht doorgesneden kapseltje.
hoe doen jullie dat?
eerst opwarmen of zo?

2

Re: bebogeen

Ik heb het pas een paar keer gebruikt, maar ik zet het potje altijd een poosje in een pannetje heet water... dan kan je het bijna leeg laten lopen en goed uitsmeren!

Dag! Groetjes, Koenie
www.taartenvankoenie.nl

3

Re: bebogeen

Door de botercreme mengen is ook erg lekker :9

Mirjam

If life gives you lemons, make lemoncurd.

4

Re: bebogeen

Inderdaad door de botercreme, en dan nog witte chocopasta erbij, das nog lekkerder! Vooral op een cc...

5

Re: bebogeen

ff in de magnetron...........niet te lang, anders heb je verbrande bebogeen

Alles goed???? nee 3 fout

Re: bebogeen

ik heb daar echt geen last van! ik  roer er altijd even flink in met een lepel en dan kan je m gewoon smeren. hmmz... waarschijnlijk paar sekontjes in de magnetron is het zelfde effect als flink roeren... scheelt weer wat kracht op weg naar mijn taarten RSI!!!! :D

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs