1 Laatst bewerkt door dwirp (14-06-2008 21:27)

Onderwerp: vaderdag

helemaal niet zoals de bedoeling was deze vaderdagtaart. het was de bedoeling om iets te maken waardoor een een oog op slag duidelijk was dat het de 1e vaderdag voor ons is. maar niets lukte. alles plakte overal aan vast en zoonlief (7 mnd) had vandaag ook zijn dag niet (doorkomende tandjes). dus nu is het een avondje zoals we er in het weekend wel eens bijzitten. met de lege fles en een speeltje van ons zoontje zitten we heerlijk wat te drinken en een spelletje te spelen met een stokbroodje met komkommersalade. haha ja denk zeg het er even bij want anders zien jullie nooit wat het voor meot stellen denk ik. maar dit is het resultaat.
gevuld met laagje chocolade (hard laten worden in de diepvries) frambosengelei en botercreme. afgesmeerd met chocolade (weer eerst in de diepvries gehad) en botercreme en dan marsepein als afwerking.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-I7KHGLMZ.jpg

www.frummelke.tk persoonlijke slinger, kaarten en meer.

2

Re: vaderdag

Ik vind hem toch wel leuk hoor :Y

3

Re: vaderdag

Jaaaaa.... en dus voor papa heeeeel herkenbaar!!!

Leuk gedaan!

Dag! Groetjes, Koenie
www.taartenvankoenie.nl

4

Re: vaderdag

Ziet er toch nog heel leuk uit zeg. Sterkte met je zoon. Er is wel spul bij drogist te krijgen voor doorkomen tandjes. Dan verdoofd het wat.

Groetjes Jo www.taartwizard.nl
Leer van andermans wudden, want het leven is te kort om ze allemaal zelf te wudden.

5

Re: vaderdag

jolanda, ja we weten dat er spul te krijgen is. maar ons zoontje is recordhouder geloof ik in snelheid van doorkomende tandjes. dit is namelijk al nummertje 6! (de eerste kreeg hij half april) dus we kennen de klappen van de zweep. paar daagjes onrustig soms met wat koorts erbij en dan ineens een wit (erg scherp) puntje erbij en alles is weer zoals het was tot het volgende tandje zich weer aandient.

bedankt voor de reacties. haha wilde al eigenlijk niet showen hier. omdat het dus echt niet mijn mooiste taart is. dus ben blij met de reacties.

www.frummelke.tk persoonlijke slinger, kaarten en meer.

Re: vaderdag

oh wat leuk zeg!!

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs

7

Re: vaderdag

Hihihi, wat geinig gedaan!!

Vanaf nu ook cakesenzo op hyves: http://cakesenzo.hyves.nl/ Wordt lid!
Mijn website: www.cakesenzo.nl

8

Re: vaderdag

leuk hoor.

9

Re: vaderdag

Wat leuk gedaan!

Ik weet dat ik niet perfect ben maar ik ben er zo dichtbij dat 't bijna eng is!  Ciao, Petra Hier vindt je mijn website.

10

Re: vaderdag

Heel herkenbaar...een echte vaderdag taart ;)

"Het is altijd een feestje met elk Ti-Ta-ToverTaartje"
Groetjes, Dolores...  www.ti-ta-tovertaartjes.nl

11

Re: vaderdag

Heel leuk gedaan!

12

Re: vaderdag

aaa wat een lief taartje ;)

Groetjes Tweety!

13

Re: vaderdag

ik vind 'm echt leuk geworden hoor. En zeker als je je bedenkt dat alles tegen zit, inclusief de tijd om veel te doen. Heel leuk!

Stap binnen in een wereld vol taart
http://www.taartwereld.nl  |  http://taartwereld.blogspot.com/

14

Re: vaderdag

Leuk vaderdag kadootje nog met alles erop en eraan.

groetjes,Natasja.
Mijn taarten op www.pvyc8jcd.mijnalbum.nl