Onderwerp: Chocoladebommetje
Chocotaart, Gevuld met botercreme en kersenjam
Had de nieuwe chocotaart uit de shop gebruikt. Mijn mening hierover: Vind persoonlijk dat deze niet zo heel erg hoog op komt. Vulling in een 20cm vorm gedaan zoals op de verpakking stond. Lag ong 1 cm vuling in de vorm, na het bakken ong 4 cm. Niet echt hoog dus. Denk persoonlijk dat het beter in een 15 cm vorm past. Heb daarna ook maar de chocotaart uit de winkel opgehaald en deze gemaakt voor de klant.
Kan ik de nieuwe chocotaart van de shop ook even proeven. Wel heel erg lekker met die stukjes choco erin. Ook wel heel erg luchtig. Kruimelde zelfs een beetje. Wel moeilijkerder door te snijden.
Bedekt met chocoladefondant. Vind het zelf wel lekker werken die pettenice. Rekt wat mee, wel handig voor over de taart. Alleen plakt het wat meer dan gewone fondant. 
en een close up
www.trendytaart.nl
Te mooi om op te eten.... te lekker om te laten staan.


