Onderwerp: Beetje Gothic verjaardagstaartje
M'n tante wilde graag voor m'n nichtje een taartje. Doe maar een beetje gothic achtig met paars en zwart enzo...
Tja.. heb er weinig verstand van, maar dit is het resultaat. Ben heel tevreden over de "ring" bovenop de taart. Helaas zit de 13 niet precies in het midden. Maar de onderzijde vind ik niet goed gelukt. Ten eerste veel ste dik. Ik had een soort gevlochten rand (keltisch) er op willen doen, maar na 3 mislukte pogingen heb ik de moed opgegeven en dit er maar op gezet. Vind het niet zo bij de bovenste gedeelte passen, pas later had ik zoiets van, had misschien nog beter iets van ovaaltjes kunnen uitsteken... maar ja toen was het kwaad al geschiedt.


Al mijn foto's zijn te zien op http://felicitaartjes-wietske.mijnalbums.nl/
. Ik heb er ook geen verstand van maar voor mij ziet deze taart er heel gothic-achtig uit en dat de 13 niet helemaal in het midden zit valt mij niet op hoor.
. Het is gewoon een mooie taart! En de ontvangster ziet niet dat de 13 niet in het midden zit en weet ook niet dat jij met die rand hebt zitten rotzooien. Niet teveel meer aan denken dus! De ring is echt heel mooi, een knap stukje werk!

Tips???