1

Onderwerp: banketbakkerroom van DR. Oetker

Weet iemand of de banketbakkersroom van Dr. Oetker in de koelkast bewaard moet worden als die als vulling tussen de taart zit?

Ik twijfel namelijk een beetje, omdat als je op de verpakking kijkt eigenlijk niks echt in zit wat per se in de koelkast bewaard moet blijven. Het staat er ook niet op.
Maar als je hier op het forum lees, dan staat die volgens mij niet tussen de vullingen die buiten de koelkast bewaard kunnen blijven, of ik kijk er mss overheen.

Wie kan mij helpen door te zeggen hoe het zit?

Vast bedankt!!

Groetjes Mimi

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

Het is immer banketbakkersroom, puddingachtig. 
Dus zeker in de koelkast bewaren  :Y .

Chocolate comes from cocoa, which is a tree. That makes it a plant. Therefor chocolate is salade.

3

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

op de verpakking staat melkpoeder bij de ingr. dus in de koelkast bewaren

4

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

oke! de regelt geldt ook, bij twijfel altijd doen haha.

Maar het was makkelijker geweest wanneer het niet in de koelkast hoefde  :D

Groetjes Mimi

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

ik heb Dr oetker er zelfs voor gemaild, omdat het eerst hier wel tussen de "buiten de koelkast"-vullingen stond.
En Dr oetker mailde terug dat het wel in de koelkast moet.   :Y

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs

6

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

Op zich best wel apart, want dezelfde poeder hoeft in de supermarkt niet in de koelkast. Of wordt het met melk aangemaakt? Vaaaag haha! :s

Head over heels in ♥ with cake ...
Bruidstaart Groningen

Re: banketbakkerroom van DR. Oetker

melkpoeder hoeft niet in de koelkast, maar als je het aanmaakt met water, zoals op de verpakking staat wordt het toch een melkproduct en vatbaar voor bacterien

groetjes Tirza     
www.facebook.com/TaartvanTirs