1

Onderwerp: Welke keukenmachine? (Merk?)

Weet niet of ik hier goed sta, (zal mezelf zo ff rapporteren), maar ik ben op zoek naar een andere keukenmachine met mixfunctie (gardes erbij dus). Hebben nu een Bosch, maar daar zit dus alleen snijden, blenderen en een pers op....  :rolleyes:  Kan ik dus niet m'n biscuitbeslag mee mixen.
Wil niet te duur uit zijn, maar wel een goed apparaat in huis halen, dus welk merk kan ik dan het beste nemen? (Ben al op zoek op marktplaats :)).

2

Re: Welke keukenmachine? (Merk?)

Oeh dat wil ik ook wel graag weten! Nu is het kramp krijgen met dat idioot lange mixen met de handmixer...  :rolleyes:

Alle gekheid in het huis, alle poedersuiker op tafel en cacao op het plafond.
Ik houd ervan!!!

3

Re: Welke keukenmachine? (Merk?)

Even zoeken met de zoekfunctie  ;) . Er zijn al veel topics hierover. Ikzelf heb een Kenwood en kan deze niet meer missen!

4

Re: Welke keukenmachine? (Merk?)

Ik heb de Kenwood Patissier, geweldig ding, die is vaak in de aanbieding bij de Makro. Als je even zoekt vind je meerdere topics hierover en in de nieuwste Mjamtaart stond een vergelijking van de Kenwood en de dure Kitchenaid.

Je kan er ook nog deeg mee kneden voor brood en bv appeltaart en koekjes deeg mee maken.

Groeten van Suzanne
Van huis uit Koopmans.