Onderwerp: kasteel, lente en nog wat ander gefreubel
De torentjes van de kasteeltaart hebben me wel ff bezig gehouden. 'k heb nog een avondje zitten klooien met ballonnetjes als mal, maar uiteindelijk gaf dat niet het gewenste resultaat. Dus toch maar gewone torentjes, maar dan natuurlijk wel een beetje opgeleukt. Jammer genoeg had ik voor de taart zelf weinig tijd, maar zo gaat de aandacht tenminste naar de torens
Voor de volgende opdracht was het verzoek een lekkere vrolijke lentetaart met bloemetjes en beestjes. Ik werd er zelf helemaal vrolijk van. D'r zitten aardig wat uurtjes werk ik, maar 't resultaat mag er zijn vind ik zelf.
De beestjes achter de hekjes heb ik trouwens volledig geinspipikt, dus als je je taart hierin herkent ..... bedankt voor de inspiratie!
Een ajaxtaart voor de dochter van m'n collega. Een dag later kwam m'n collega met 'n bericht van haar dochter. Ze moest nl. doorgeven dat ik de allerallerallerbeste taartenbakster van heel de wereld was!
En tja, over de onderste taarten kan ik weinig bijzonders vertellen:
www.jacstaartjes.nl