Onderwerp: Kasteelstapel voor mijn dochters klasje
Hoi dames,
Mijn oudste dochter (6) heeft de laatste 3 weken gewerkt rond het thema ridders en jonkvrouwen in haar klasje! Vandaag was het middeleeuws buffet en de mama's mochten iets maken om te eten!
Mama? Wil jij voor mij een taart maken?
Tuurlijk waarom ook niet.
Niet rekening gehouden met mijn werk dan gisteren toch nog aan de taart begonnen. Ik was om 22.00u thuis en heb eraan gewerkt tot 02.00u deze nacht en deze morgend er vroeg uit om ze te gaan "leveren" in school.
Maar de gezichten van de juffen en de kindjes en vooral mijn dochter maakte alles goed! Isabeau blonk van onder tot boven en fier dat ze was!
Hier komt ie!
De onderste taart is gevuld met piepschuim en de rest (buiten het dak) is gevuld met nutellabotercreme. (het dak is van karton)
Ik ben er zelf niet zo tevreden over, had iets heel anders in gedachte maarja ze is bobbelig maar middeleeuwse kastelen zijn heel oud he!
Bedankt voor het kijken.
Groetjes Saar