1

Onderwerp: Kenwood toebehoren, wat is handig?

Hallo,

Sorry dat ik een oud topic omhoog haal, maar ik heb een vraag over de kenwood.
Via Marktplaats heb ik een Kenwood mx270 gekocht.
Ik heb hier alleen maar een ballongarde bij en verder niets.

Weet iemand waar ik deze kan halen?
Zo'n K-klopper is volgens mij wel handig en een spatscherm.
Is er verder nog iets handig voor deze machine.

Alvast bedankt

Ilona

2

Re: Kenwood toebehoren, wat is handig?

Hallo Ilona,

tegenwoordig gaan alle topics met vragen over mixers in de rubriek bakken en vullen. En omdat je een oud topic omhoog haalt, loop je het risico dat mensen de startpost lezen en daarop antwoorden, niet op jouw vraag....Dus ik zal hem zo even loskoppelen en verhuizen :)

Eigen taart is goud waard! ;)
Klik HIER voor mijn linksite allesovertaart.nl met how to's en HIER voor links van medebaksters!

3

Re: Kenwood toebehoren, wat is handig?

ik gebruik inderdaad vooral de garde en de k-klopper. Er horen oorspronkelijk ook deeghaken bij, maar dat is voor koekjesdeeg, brooddeeg, enz. En het spatscherm heb ik in het begin wel gebruikt, maar die ligt nu eigenlijk steeds in de kast. Ik vergeet 'm steeds te pakken, maar ik mis 'm dus ook niet echt. (Hou wel even m'n handen boven de kom als ik ergens poedersuiker bij moet mixen  ;) )

Geen flauw idee alleen waar je losse kloppers kan bestellen. Misschien even op googelen, of anders Kenwood zelf even bellen?

If life gives you lemons, make lemoncurd.

4

Re: Kenwood toebehoren, wat is handig?

Losse onderdelen kun je bij handyman bestellen is mij verteld door Kenwood..

5

Re: Kenwood toebehoren, wat is handig?

dank jullie wel