1

Onderwerp: vlinder blijft niet vastzitten op floral wire

Wie o wie heeft voor mij de gouden tip?
Ik probeer al een tijdje om mijn vlinder (van fondant met een beetje tylose) vast te prikken op de floral wire, maar het lukt me gewoon niet!!!
Of de vlinder zakt helemaal naar beneden (dus de wire komt er aan de bovenkant weer uit), of de vlinder valt er gewoon weer af.
Ik heb al geprobeerd om 1 dikke vlinder te maken en ik heb ook al geprobeerd om 2 dunnere te maken en die tegen elkaar aan te plakken, maar dat lukt al helemaal niet!!

Hoe maken jullie de vlinder vast aan de floral wire?

2

Re: vlinder blijft niet vastzitten op floral wire

Ik maak hem iets dikker, doe wat lijm aan de draad en prik die tot halverwege. Dan plat laten drogen, niet gelijk rechtop zetten en dan gaat het bij mij eigenlijk altijd goed  :Y

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

3

Re: vlinder blijft niet vastzitten op floral wire

Bedankt voor je reactie Marianne. Ik ga het de volgende keer maar eens proberen om de vlinder te laten liggen en dan de draad erin te prikken. En die lijm aan de draad is een goede tip!