1

Onderwerp: Opdracht kinderen voor ouders

Hoi allemaal,

Ik kreeg vorige week de vraag of ik een taartje wilde maken voor de zoveelste trouwdag van de ouders van kinderen uit de klas van mijn dochter.

Zij wilden hun ouders graag iets aparts geven. Ik heb voor de dochter een ontwerp gemaakt en zij vond hem helemaal geweldig. Dus dit ontwerp gemaakt.

De moeder kwam samen met de kinderen de taart halen en ze was helemaal onder de indruk. Nou, ik weet je voortaan te vinden. Ik sprak haar vandaag in de hal van school en ze vertelde dat haar man de taart ook helemaal geweldig vond en dat ze hem zo lekker vonden. Gevuld met vanillebotercreme met blokjes mango en een laagje lemoncurd met citroenbotercreme.

Nou, genoeg gepraat,

hier is de taart

http://www.mijnalbum.nl/Foto-PEXGHYIP.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-DI8VA363.jpg

Bedankt voor het kijken.

Groet,

Sandra

2

Re: Opdracht kinderen voor ouders

lekker strak zeg!! netjes!

kijk ook eens op www.brenniescakehouse.nl voor al mijn taarten, workshops en zelf gemaakte mallen welke ook te koop zijn.

3

Re: Opdracht kinderen voor ouders

Mooi!