1

Onderwerp: Bloemen

Hallo allemaal

Ik zie vaak bloemen op taarten met aan de binnenkant in het hartje van de bloem dus een heel klein rondje in een andere kleur weten jullie waarmee ik deze uit kan steken?

Alvast heel erg bedankt

Groetjes Corine

2

Re: Bloemen

Met een klein rondje?????????
Ik heb echt geen idee waar je het over hebt. heb je misschien een voorbeeld?

3

Re: Bloemen

Je bedoeld ziets als in zonnebloemen?

Zeg wat je meent en meen wat je zegt!

4

Re: Bloemen

Hallo Eefje

Ja het is een heel kleine rondje in het midden van het bloemetje ik heb die uitstekertjes nog niet gezien zooo klein

Groetjes Corine

5

Re: Bloemen

gewoon een pareltje doe ik altijd.
maar als het ook marsepein is, dan is het waarschijnlijk een balletje die platgedrukt is. geen uitstekertje voor zo'n klein rondje.

6

Re: Bloemen

In 'Bekleden' gaan de topics over bekleden van de taart; dit topic hoort dus in Decoreren

[MOVE] --> Decoreren

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

7 Laatst bewerkt door Pooh (18-01-2010 16:00)

Re: Bloemen

In de minigeometrieset zitten kleine rondjes, de kleinste is 7 mm. Zelf vind ik een bol hartje mooier en dat wordt inderdaad gemaakt door een bolletje platter te drukken.

"Whatever you do, do it with chocolate"
https://regenbooghuisje.com

8 Laatst bewerkt door Boska (18-01-2010 16:51)

Re: Bloemen

Bedoel je deze? http://www.deleukstetaartenshop.nl/prod … ts_id=3601 Die drukt nl. een klein deukje in het bloemetje, waar je een piepklein balletje van een andere kleur in kunt drukken.

Verdwalen in zoetigheid
www.hettaartenbos.nl voor al uw zoete creaties

9

Re: Bloemen

http://www.deleukstetaartenshop.nl/prod … ts_id=2100
Ik gebruik deze.

10

Re: Bloemen

Ik weet niet zeker of ik je nu helemaal goed begrijp, maar voor een klein bolletje in een andere kleur kun je o.a. de link van Keksi gebruiken en een pareltje is ook bij mij favo. Wat ik ook vaak doe is met het rondje van een Wilton spuitmondje een rondje uit fondant drukken en dit dan tot een heel klein bolletje draaien :-)
Heb je daar iets aan?